Artık Gerçek İngilizce'yi Konuşma Zamanı!

YÖKDİL Kursu

Real English ile YÖKDİL sınavına hazırlanmak artık sizler için çok kolay. Çünkü sadece bu sınav için eğitilmiş eğitimcilerimiz siz değerli adaylarımızla ilgileniyorlar. Sınav için program belirlenirken öncelikli hedefimiz sizlerin amacını gerçekleştirmek olacaktır ve amacınız çerçevesinde bizim hedeflerimiz belirlenecektir.

Neden YÖKDİL İçin Real English?

Öncelikle alanında uzman kadromuzla bu işin gayet iddialı olduğumuzu bildirmekten gurur duyarız ve tabi ki bireyselleştirilmiş planlarımız ile de sizin hedeflerinizi gerçekleştirmekten mutluluk duyarız.

YÖKDİL Kursu

Yökdil Sınavı Nedir?

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı koordinasyonunda, Anadolu Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi işbirliği ile düzenlenmektedir. Sınav soruları Ankara Üniversitesi tarafından hazırlanıp, sınav organizasyonu ise Anadolu Üniversitesi tarafından yapılmaktadır.

Yökdil Sınavının İçeriği Nedir?

Sınavda, çoktan seçmeli ve 5 cevap şıklı 80 soru sorulacaktır. Değerlendirme 100 puan üzerinden ve yalnızca doğru cevaplar dikkate alınarak yapılmaktadır. Adayın birden fazla cevap verdiği sorular yanlış kabul edilmektedir.

BİZİMLE HEMEN İRTİBATA GEÇİN HEDEFLERİNİZİ ERTELEMEYİN !

0 (533) 721 80 60 – 0 (505) 920 39 96

[miniorange_social_login shape="square" theme="default" space="4" size="35"]
  • 0 533 721 80 60li>