Artık Gerçek İngilizce'yi Konuşma Zamanı!

Elementary (Başlangıç) Seviyesi

Elementary Level A2 (Başlangıç Seviyesi)

Başlangıç (Elementary) Düzeyi yetişkin  grubunun ilk seviyesidir.  Öğrenci  basit ingilizce yapılarını, temel kalıplar ile kurulan cümleleri kurabilir ve  anlayabilir.

Son derece önemli olan bu temel seviye,  yaparak, yaşayarak kişinin bir nevi drama ile kendisini bir aile atmosferinde hissederek  edindiği bir seviyedir.

Yıllardır verdiğimiz öğretim ve dolayısıyla edindiğimiz deneyimlerin sonucu olarak biliyoruz ki, bir yabancı dili öğrenmek kullanımdan bilgiye dönüşen ve böylelikle mükemmel hale gelen bir süreçtir.

Dil Eğitimi, Tarih veya  Coğrafya dersi dinler misali öğretmen merkezli değil, öğrenci merkezli olması esastır. Öğrencimiz  uzaktan seyretmek yerine , olayın baş aktörü olarak rol alır ve deyim yerindeyse dilini ve kulağını dans ettirir.  Nitekim, dil esasında  ses alma ve ses verme olayıdır.

Başlangıç Seviye İngilizce Kursu

Bu seviyede dünya ölçeğinde okutulan Oxford yayınlarından New Headway (Elementary) veya Face to Face (Elementary) kitapları okutulur. Ayrıca bu seviyede ders kitabının dışında özellikle eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu ek kaynaklarda sürekli olarak verilmektedir.Verilen eğitimlere öğrencilerimize sunduğumuz okuma kitaplarıda destek olmaktadır. Bizler için eğitim dokümanları önemlidir.Tüm eğitmenlerimiz yılların verdiği deneyimlerinden elde ettikleri verileri öğrencileri ile  paylaşmaktan hiç çekinmeyeceği çok geniş arşivimiz öğrencilerimizin yararlanması için her zaman hazırdır.  Bu düzey kurumumuzda 120 ders saati  olarak alınır.

REAL ENGLISH İngilizcenin temelinden itibaren öğrencileri TOEFL, IELTS, TOEIC, BULATS, PTE ve YDS gibi akademik sınavlara yönelik çalışmalar içerisine dahil eder. Çünkü bu belgelere sahip olmak İngilizceyi Konuşmak,Okumak,Yazmak ve iyi derecede kulak yeteneğine sahip olmak anlamına gelmektedir. Şimdi sizinde bizimle birlikte gerçekleştirmeniz gereken bir hedefiniz var!!!

Kur (Eğitim) Sonunda

Öğrenci, somut ihtiyaçları dile getiren günlük hayattaki genel ifadeleri ve basit cümleleri anlayabilir ve bunlarla kendini ifade edebilir  kendini ve başkalarını tanıtabilir başka insanların kişisel bilgilerine yönelik sorular sorabilir ve bu türden sorulara yanıt verebilir.

BİZİMLE HEMEN İRTİBATA GEÇİN HEDEFLERİNİZİ ERTELEMEYİN !

0 (533) 721 80 60 – 0 (505) 920 39 96

[miniorange_social_login shape="square" theme="default" space="4" size="35"]
  • 0 533 721 80 60li>