Artık Gerçek İngilizce'yi Konuşma Zamanı!

Intermediate (Orta Düzey) Seviyesi

Intermediate Level B2 (Orta Düzey)

Oldukça önemli ve keyifli olan Intermediate Düzeyi, öğrencinin edindiklerini tam anlamıyla serbestçe pratiğe döktüğü bir seviyedir.

Öğrenci ; Yabancılarla pek çok konu hakkında konuşabilir, Karmaşık cümlelerle yazılar yazabilir, Okuduklarını tam anlamıyla anlayabilir, Daha zengin kelime haznesine sahip olur, Kendisini akıcı ve hızlı bir biçimde ifade edebilir, Günlük yaşamlarında hiç sıkıntı çekmeden iletişim kurabililir, Her türlü soruyu cevaplayabilecek seviyeye gelir.

Kısacası , REAL ENGLISH, Intermediate Level sonunda; “Ben İngilizce anlıyorum, konuşuyorum ve yazabiliyorum” diyecek bir seviyeye gelir.

Türk ve Yabancı eğitmenlerin gözetiminde yoğun Speaking,Listening, Writing ve Reading derslerini içerir. Dilerseniz Intermediate Seviyesinden Sonra İhtiyacınız Olan Akademik Sınav Eğitimlerine de Geçebilirsiniz.
Bu düzey kurumumuzda 120 ders saati olarak alınır. Son derece önemli olan bu Orta Düzey, yaparak, yaşayarak tartışarak fikir teatisinde bulunarak kişinin bir nevi canlı bir yaşam ile kendisini bir aile atmosferinde hissederek edindiği bir seviyedir.

Başlangıç Seviye İngilizce Kursu

Yıllardır verdiğimiz öğretim ve dolayısıyla edindiğimiz deneyimlerin sonucu olarak biliyoruz ki, bir yabancı dili öğrenmek, kullanımdan bilgiye dönüşen ve böylelikle mükemmel hale gelen bir süreçtir.

Dil eğitimi, Tarih veya Coğrafya dersi dinler misali öğretmen merkezli değil, öğrenci merkezli olması esastır. Öğrencimiz uzaktan seyretmek yerine , olayın baş aktörü olarak rol alır ve deyim yerindeyse dilini ve kulağını dans ettirir. Nitekim, dil esasında ses alma ve ses verme olayıdır. Bu seviyede dünya ölçeğinde okutulan Oxford yayınlarından New Headway (Intermediate) veya Face to Face (Intermediate) kitapları okutulur. Ayrıca bu seviyede ders kitabının dışında özellikle eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu ek kaynaklarda sürekli olarak verilmektedir.Verilen eğitimlere öğrencilerimize sunduğumuz okuma kitaplarıda destek olmaktadır. Bizler için eğitim dokümanları önemlidir.Tüm eğitmenlerimiz yılların verdiği deneyimlerinden elde ettikleri verileri öğrencileri ile paylaşmaktan hiç çekinmeyeceği çok geniş arşivimiz öğrencilerimizin yararlanması için her zaman hazırdır.

REAL ENGLISH İngilizcenin temelinden itibaren öğrencileri TOEFL, IELTS, TOEIC, BULATS, PTE ve YDS gibi dünya ölçeğindeki akademik sınavlara yönelik çalışmalar içerisine sokar. Çünkü bu belgelere sahip olmak İngilizceyi Konuşmak,Okumak,Yazmak ve iyi derecede kulak yeteneğine sahip olmak anlamına gelmektedir. Şimdi sizin de bizimle birlikte gerçekleştirmeniz gereken bir hedefiniz var !!!

Kur (Eğitim) Sonunda

Somut ve soyut kavramların yer aldığı metinlerin içeriğini ve hemhal olduğu tartışmaları anlayabilir ve katılabilir. Anadilinde konuşan birisi ile fazla zorluk çekmeden akıcı bir şekilde anlaşabilir. Geniş bir konu yelpazesinde spantane bir şekilde fikirlerini ifade edebilir. Güncel bir soruya karşılık, konuya hakim olarak konunun farklı yönlerini içeren cevaplar verebilir.

BİZİMLE HEMEN İRTİBATA GEÇİN HEDEFLERİNİZİ ERTELEMEYİN !

0 (533) 721 80 60 – 0 (505) 920 39 96

[miniorange_social_login shape="square" theme="default" space="4" size="35"]
  • 0 533 721 80 60li>