Artık Gerçek İngilizce'yi Konuşma Zamanı!

Arapça Dil Kursu

Real English dil kursunda Arapça öğrenmek artık çok kolay. Çünkü alanında deneyimli ve uzman kadromuzla, sizlerle bilgilerimiz paylaşmaktan mutluluk duyarız. Arapça eğitimi, sadece bir yabancı dil olarak değil aynı zamanda yabancı bir alfabe olarak bireylerin gözünde çok büyümektedir fakat Real English olarak bu zorlukları sizler için kolaylaştırıyoruz. Bu konuda size düşen tek şey bizlere ulaşmak

Başlangıç Seviyesi

Bu seviyede Arapça dilinin özellikleri ve dil birey tanışması gerçekleşmektedir. Özellikle Arap alfabesi üzerinde detaylı durularak dilin mantığı siz kursiyerlerimize özellikle kavratılmaktadır. Her iş başlangıçta zor gibi görünse de öğrendikçe kolay olduğunu fark edilir.

Arapça Dil Kursu

Orta Seviye

Arapça eğitimin ikinci basamağında artık harfler tam olarak oturmuş ve günlük konuşmalara geçilmiştir. Eğitimler devam ettikçe bu kadar çabuk öğrendiğinize siz de hayret edeceksiniz. Çünkü alanında iddialı eğitimcilerimiz bu konuda bireyselleştirilmiş eğitim planlarıyla sizin dil yeteneğinizi ön plana çıkarıyor.

İleri Seviye

İleri seviye olan son seviyede dil öğretimi artık gerçekleşmiş ve birey hem dili konuşabilme becerisini geliştirmiş hem de topluluk önünde bu dili konuşabilir hale gelmiştir. Yeni bir dil öğrenmek sizleri kişisel olarak daha fazla geliştireceğinizden ve kendinize olan güveninizi daha çok arttıracağından bizler dil eğitimine sadece dil gelişimi olarak değil aynı zamanda kişisel gelişim olarak da bakmaktayız.

BİZİMLE HEMEN İRTİBATA GEÇİN HEDEFLERİNİZİ ERTELEMEYİN !

0 (533) 721 80 60 – 0 (505) 920 39 96

[miniorange_social_login shape="square" theme="default" space="4" size="35"]
  • 0 533 721 80 60li>