Artık Gerçek İngilizce'yi Konuşma Zamanı!

Almanca Dil Kursu

Almanca eğitiminde yılların tecrübesini sizinle paylaşmaktan Real English olarak gurur duymaktayız. Alanında uzman eğitim kadromuz ve anadil seviyesindeki Almanca eğitimcilerimizle sizleri Almancayla buluşturuyoruz. Her seviyeye uygun olarak vermiş olduğumuz Almanca kurslarında öğrenme garantili bir hizmet sunuyoruz.

Başlangıç Seviyesi

Başlangıç Seviyesinde Almancayla tanışma ve dile alışma süreci bulunmakla beraber bireye özgüven kazandırma ve başarabileceğini gösterme, bireyi dil öğrenmeye hazır hale getirme amaçlanmaktadır. Zira bir işi yapabileceğine inanmak, o işi yapmanın yarısıdır. Sizler de Real English ile öncelikle inanacaksınız ve sonra hep beraber başaracağız.

Almanca Dil Kursu

Orta Seviye

Almanca eğitiminin ikinci basamağı olan orta seviyede ise başlangıç seviyesi daha kalıcı hale getirilerek dilin, zihinde belirgin bir yer edinmesi sağlanır. Ayrıca bu seviyede eğitimler artarak ve yoğunlaşarak devam etmektedir. Özellikle dil eğitimindeki en büyük yanlış olan dilleri karşılaştırma durumu bu seviyede ortadan kalkmaktadır.

İleri Seviye

İleri Seviyede birey artık Almanca konuşmaya cesaretlidir ve karşısındaki anadili Almanca olan birisiyle rahatlıkla konuşabilir hale gelmiştir. Bir dili konuşabilmek bireyin kendine olan güveni açısından ciddi bir önem arz etmektedir. Çünkü dil konuşmak sadece iletişim kurabilmek değil kişinin kendisine olan saygısını artırmasına ve kendisini daha değerli görmesine vesile olacaktır.

BİZİMLE HEMEN İRTİBATA GEÇİN HEDEFLERİNİZİ ERTELEMEYİN !

0 (533) 721 80 60 – 0 (505) 920 39 96

[miniorange_social_login shape="square" theme="default" space="4" size="35"]
  • 0 533 721 80 60li>