Artık Gerçek İngilizce'yi Konuşma Zamanı!

Kanada Yaz Okulları

Dünyanın en yaşanılır ülkelerinden biri olan Kanada’da hem en doğuda Toronto’ da, hem de batıda Vancouver’da, kentlerin en merkezi en güzel lokasyonlarında, yepyeni, modern ve ihtişamlı binalarında sunulmaktadır. Canlı bir doğaya sahip olan Kanada’da öğrenciler az sayıda Türk öğrenci bulunması nedeniyle daha verimli bir program geçirmekte, hem de döviz kurları ve okul ücretlerinin nispeten düşük olması sayesinde, daha ekonomik bir programa katılma imkanı bulmaktadırlar. Sunulan program çeşitliliği sayesinde öğrenciler sadece İngilizce becerilerini değil, çok farklı alanlarda beceri geliştirme imkanı bulmaktadırlar.

Kanada

Öne Çıkan Özellik: Dünyanın, görülmeye değer onlarca güzelliğini barındıran, en güvenli ülkelerinden biri olan Kanada’da hem kaliteli bir İngilizce eğitimi alma, hem de İngilizce dilinde İş, Konuşma veya Akademik becerileri de geliştirme imkanı sunar. Esnekliği sayesinde, öğrenciler kendi programlarını kendileri oluştururlar.

CORE ENGLISH: Haftada 4 gün toplam 20 ders; Tercihe bağlı Genel İngilizce veya Sınav İngilizcesi (KET, PET, FCE, CAE, TOEFL, IELTS veya Üniversite Hazırlık); Aktivite & Gezi programı opsiyoneldir (isteğe bağlıdır). Öğrenciler, katılmak istedikleri aktivite & gezileri kendileri belirlerler.

ENGLISH PLUS: Haftada 5 gün toplam 25 ders; 4 gün/20 derslik program için tercihe bağlı Genel İngilizce veya Sınav İngilizcesi (KET, PET, FCE, CAE, TOEFL, IELTS veya Üniversite Hazırlık); Ekstra 1 gün / 5 derslik program için tercihe bağlı Liderlik, Hizmet Sektörü İş İngilizcesi, Genel İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Konuşma İngilizcesi & İletişim Becerileri dersleri; Aktivite & Gezi programı opsiyoneldir. Öğrenciler, katılmak istedikleri aktivite & gezileri kendileri belirlerler.

PAKET PROGRAM: Core English veya English Plus Programı alınabilir; Full aktivite & gezi programı paket olarak verilir.

Aile Yanı Konaklama: Özenle Seçilmiş Kanadalı Ailelerin Yanında; Tek Kişilik Odalar; Kanada Kültürünü Yakından Tanıma İmkanı; Kanadalı Ailelerle Vakit Geçirme ve Pratik Yapma İmkanı; Tam Pansiyon; Kahvaltı, Öğle Ve Akşam Yemeği; Yemeklerde Uygun Çeşit; İsteğe Bağlı Özel Diyet Yemek; Gezilerde Paket Öğle Yemeği.

Toronto Aktivite & Gezileri: Niagara Şelalesi ve Tekne Turu; Kanada Harikalar Diyarı (Eğlence Parkı); Toronto Adaları (Feribot Turu & Plaj); Wild Water Kingdom (Su Kayağı Parkı); Algonquin Park (Keşif Gezisi); Afrika Aslanları Safarisi; Toronto Hayvanat Bahçesi; Otobüsle Kanada Şehir Turu; CN Tower (Ünlü Gözlemevi); Medieval Times (Yemek & Show); Laser Tag; Go Karting; Bowling; Royal Ontario Müzesi; Tekne Partisi; Aquarium; Ontario Bilim Merkezi; Büyük Baseball Ligi Maçı Gezisi.

[miniorange_social_login shape="square" theme="default" space="4" size="35"]
  • 0 533 721 80 60li>