Artık Gerçek İngilizce'yi Konuşma Zamanı!

Advanced (İleri Düzey) Seviyesi

Advanced Level C2 (İleri Seviye)

Kelime ve gramer bilgisi en üst düzeyde olan akademik seviye grubudur. Bu düzey kurumumuzda 120 ders saati olarak alınır. Son derece önemli olan bu İleri Düzey, yaparak, yaşayarak tartışarak fikir teatisinde bulunarak kişinin bir nevi canlı bir yaşam ile kendisini bir aile atmosferinde hissederek edindiği bir seviyedir.

REAL ENGLISH Advanced Level‘da Öğrenci, ingilizceyi akıcı derecede konuşabilir, karşısındaki kişi ne kadar hızlı konuşursa konuşsun anlayabilir ve rahatlıkla ingilizce kitapları okuyabilir.

İngilizceyi artık günlük konuşma kalıplarından çıkararak akademik düzeyde metinler yazabilecek, duyduğu bir cümleyi anlayıp çevirisini yapabilecek ve akıcı bir şekilde konuşma becerisini en üst düzeye çıkaracağı bir seviyedir.

ülkemizdeki akademik dil seviyesini ölçen YDS ve uluslararası geçerliliği olan TOEFL ve IELTS gibi sınavlara hazırlık aşaması bu seviye sonunda olmaktadır.
Kur sonunda, dile olan hakimiyetiniz sayesinde gerek iş dünyasında gerekse akademik alanda kendinizi artık tam anlamıyla İngilizce olarak ifade edebileceksiniz.

Başlangıç Seviye İngilizce Kursu

ARTIK ADVANCED EĞİTİMİNİZİ DE BİTİRDİYSENİZ SIRA KARİYERDE

Advanced seviyesi İngilizce dil eğitiminin son seviyesidir. Bu seviyeyi bitiren bir öğrencinin İngilizce dilini ana diline en yakın düzeyde kullanabilmesi gerekmektedir. Advanced seviyesini tamamlayan bireyin hedefine göre dilerse Akademik Dil Sınavları olan TOEFL – IELTS – YDS – TOEIC – BULATS gibi sınavlara katılabilir.

Yıllardır verdiğimiz öğretim ve dolayısıyla edindiğimiz deneyimlerin sonucu olarak biliyoruz ki, bir yabancı dili öğrenmek, kullanımdan bilgiye dönüşen ve böylelikle mükemmel hale gelen bir süreçtir.

Dil eğitimi, Tarih veya Coğrafya dersi dinler misali öğretmen merkezli değil, öğrenci merkezli olması esastır. Öğrencimiz uzaktan seyretmek yerine , olayın baş aktörü olarak rol alır ve deyim yerindeyse dilini ve kulağını dans ettirir. Nitekim, dil esasında ses alma ve ses verme olayıdır.

Bu seviyede dünya ölçeğinde okutulan Oxford yayınlarından New Headway (Advanced) veya Face to Face (Advanced) kitapları okutulur. Ayrıca bu seviyede ders kitabının dışında özellikle eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu ek kaynaklarda sürekli olarak verilmektedir.Verilen eğitimlere öğrencilerimize sunduğumuz okuma kitaplarıda destek olmaktadır. Bizler için eğitim dokümanları önemlidir.Tüm eğitmenlerimiz yılların verdiği deneyimlerinden elde ettikleri verileri öğrencileri ile paylaşmaktan hiç çekinmeyeceği çok geniş arşivimiz öğrencilerimizin yararlanması için her zaman hazırdır.

REAL ENGLISH İngilizcenin temelinden itibaren öğrencileri TOEFL, IELTS, TOEIC, BULATS, PTE ve YDS gibi dünya ölçeğindeki akademik sınavlara yönelik çalışmalar içerisine dahil eder. Çünkü bu belgelere sahip olmak İngilizceyi Konuşmak,Okumak,Yazmak ve iyi derecede kulak yeteneğine sahip olmak anlamına gelmektedir. Şimdi sizin de bizimle birlikte gerçekleştirmeniz gereken bir hedefiniz var !!!

Kur (Eğitim) Sonunda

Duyduğu ve okuduğu herşeyi zorluk çekmeden anlayabilir. Yazılı veya sözlü kaynaklardan aldığı bilgiyi özetleyebilir,bunları gerekçelendirebilir ve açıklamalı bir şekilde sunabilir. Kendini akıcı ve tam olarak spontane bir şekilde ifade edebilir ve kompleks durumlarda bile anlamlardaki ince farklılıkları belirgin bir şekilde ifade edebilir.

BİZİMLE HEMEN İRTİBATA GEÇİN HEDEFLERİNİZİ ERTELEMEYİN !

0 (533) 721 80 60 – 0 (505) 920 39 96

[miniorange_social_login shape="square" theme="default" space="4" size="35"]
  • 0 533 721 80 60li>