Artık Gerçek İngilizce'yi Konuşma Zamanı!

İngiltere Yaz Okulları

İngiltere yurtdışı eğitim konusunda başı çekmektedir. İngiltere’de bir çok şehirde yurtdışı yaz okulları programı bulunmaktadır.

İngiltere Yaz Okulları Programları Hangi Şehirlerdedir?

En popüler İngiltere yaz okulları Londra ,Brighton,Bournermouth, Oxford ve Cambridge’dedir. İngiliz kültürünün daha fazla hissedildiği ve daha sakin olan şehirler ise Canterbury, Hasting, Bath , Bistrol’dür. Tarihi ve yemyeşil doğası ve güzelliği ile İngiltere dünyanın en güzel ülkelerinden biridir.

İngiltere

İngiltere Yaz Okulları Programları Nerelerde Yapılmaktadır?

İngiltere yaz okulları programları üniversite kampüsü veya özel dil okullarında yapılmaktadır.özel dil okulları yoğunlukla şehir merkezi ve sosyal alanlara yakın olduğu için daha çok tercih edilmektedir.

Üniversite kampüslerinde olan yaz okulu programları ise öğrenciler için tenis kortu,yüzme,futbol sahası, kütüphane gibi olanaklar sağlamaktadır. İngiltere’de yaz okulu programları 1 ile 8 hafta arasında sunulmaktadır. Yoğun veya akademik ingilizce programları tercih edilmektedir. Öğrenciler sabah başlayan derslerinden sonra öğleden sonra aktivite programları başlar grup liderlerinin katılımı ile oyunlar oynar spor yapar ve günlük gezilere katılırlar. Hafta sonu ise yakın şehirlere tam gün süren gezilere katılır ve şehri daha yakından tanıma fırsatı elde etmiş olurlar.

[miniorange_social_login shape="square" theme="default" space="4" size="35"]
  • 0 533 721 80 60li>