Artık Gerçek İngilizce'yi Konuşma Zamanı!

Fransızca Dil Kursu

Dünya’nın birçok yerinde geçerli olan Fransızcayı öğretme konusunda iddialıyız çünkü kendi alanında uzman ve deneyimli eğitimcilerimiz size her türlü yardım ve rehberliği yapmakta kararlılar. Real English’te Fransızca öğrenmek tahmin ettiğinizden çok daha kolay.  Siz de etrafınızda bir fark oluşturmak istiyorsanız sıkıcı eğitimlerden uzaklaşarak Real English’e gelin. Unutmayın ki en kalıcı eğitim eğlenceli eğitimdir.

Başlangıç Seviyesi

Dile girişin ilk basamağı olan başlangıç seviyesinde birey – dil tanışması gerçekleşir. Bu seviyede bireyler Fransızcanın özelliklerini tanırlar. Yabancı dile olan önyargıları kırılarak dili öğrenebilecek seviyeye gelirler.

Fransızca Dil Kursu

Orta Seviye

Fransızca eğitimin ikinci basamağı orta seviyede ise bireyler günlük konuşmaları rahatça yapabilir seviyeye ulaşırlar. Ayrıca konuşma için yavaş yavaş cesaretlenerek tüm kaygılarını bir kenara bırakırlar. Her başarıda olduğu gibi Fransızca eğitiminde de bireyin öncelikle kendisine inanması gerekir. Orta seviye bu kendine inanma gerçekleşmiş ve dil eğitimi, tamamlanmaya adım adım yaklaşmıştır.

İleri Seviye

İleri seviyede birey artık konuşmaya başlamış ve kendini rahat bir şekilde ifade edebilir hale gelmiştir. Bu yeni öğrenme ile bireyin özgürlük sınırları daha genişlemiş dünyaya bakışı değişmiştir. Dil eğitimlerine sadece bir dili öğrenmek olarak bakmamalı bireyi bütünsel geliştiren bir eğitim olarak değerlendirmelidir.

BİZİMLE HEMEN İRTİBATA GEÇİN HEDEFLERİNİZİ ERTELEMEYİN !

0 (533) 721 80 60 – 0 (505) 920 39 96

[miniorange_social_login shape="square" theme="default" space="4" size="35"]
  • 0 533 721 80 60li>