Artık Gerçek İngilizce'yi Konuşma Zamanı!

Upper Intermediate (Ön İleri Düzey) Seviyesi

Upper Intermediate Level C1 (Ön İleri Seviye)

Önceki 3 düzeydeki kazanımların konuşmaya ve yazıya en etkin şekilde döküldüğü bir düzeydir. Öğrenci, kendisine daha çok güvenir ve ana dili ingilizce olan insanlar ile akıcı olarak konuşabilir. Bu gruptaki kişiler yurtdışına rahatlıkla gidip gelebilirler.

Dilbilgisi konularının sonuna gelindiği bu süreçte; akademik yazışmalar yapabilme, günlük konuşmaların ötesinde diyaloglar kurabilme ve dahası orta zorluktaki metinlerin çevirisini yapabilme bu düzeydeki öğrencilerimiz için hiç de zor olmayacaktır.

Bu düzeyin sonunda öğrencinin İngilizceyi akıcı bir şekilde kullanabilmesinin yanında, akademik metinleri okuyup anlayabilme, ana dili İngilizce olan kişilerle telaffuz hatası yapmadan akıcı söyleşilere girebilme ve akademik düzeyde metinler yazabilme becerilerini kazanır.

Bu düzey kurumumuzda 120 ders saati olarak alınır. Son derece önemli olan bu Ön İleri Düzey, yaparak, yaşayarak tartışarak fikir teatisinde bulunarak kişinin bir nevi canlı bir yaşam ile kendisini bir aile atmosferinde hissederek edindiği bir seviyedir.

Yıllardır verdiğimiz öğretim ve dolayısıyla edindiğimiz deneyimlerin sonucu olarak biliyoruz ki, bir yabancı dili öğrenmek, kullanımdan bilgiye dönüşen ve böylelikle mükemmel hale gelen bir süreçtir.

Dil eğitimi, Tarih veya Coğrafya dersi dinler misali öğretmen merkezli değil, öğrenci merkezli olması esastır. Öğrencimiz uzaktan seyretmek yerine , olayın baş aktörü olarak rol alır ve deyim yerindeyse dilini ve kulağını dans ettirir. Nitekim, dil esasında ses alma ve ses verme olayıdır.

Başlangıç Seviye İngilizce Kursu
Bu seviyede dünya ölçeğinde okutulan Oxford yayınlarından New Headway (Upper -Intermediate) veya Face to Face (Upper-Intermediate) kitapları okutulur. Ayrıca bu seviyede ders kitabının dışında özellikle eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu ek kaynaklarda sürekli olarak verilmektedir.Verilen eğitimlere öğrencilerimize sunduğumuz okuma kitaplarıda destek olmaktadır. Bizler için eğitim dokümanları önemlidir.Tüm eğitmenlerimiz yılların verdiği deneyimlerinden elde ettikleri verileri öğrencileri ile paylaşmaktan hiç çekinmeyeceği çok geniş arşivimiz öğrencilerimizin yararlanması için her zaman hazırdır.

REAL ENGLISH İngilizcenin temelinden itibaren öğrencileri TOEFL, IELTS, TOEIC, BULATS, PTE ve YDS gibi dünya ölçeğindeki akademik sınavlara yönelik çalışmalar içerisine dahil eder. Çünkü bu belgelere sahip olmak İngilizceyi Konuşmak,Okumak,Yazmak ve iyi derecede kulak yeteneğine sahip olmak anlamına gelmektedir. Şimdi sizin de bizimle birlikte gerçekleştirmeniz gereken bir hedefiniz var !!!

Kur (Eğitim) Sonunda

Çok farklı alanlarda çok zengin içerikli uzun metinleri anlayabilir ve mantıksal bağlantılar kurabilir. Spontane ve akıcı bir şekilde kendini ifade eder ve belirgin bir şekilde sık sık bilmediği/hatırlayamadığı bir kelimeyi aramaz. Dili günlük hayatta, iş hayatında, mesleki eğitimde ve yüksek öğrenimde esnek ve etkili bir şekilde kullanır. Açık, net ve sistemli bir şekilde kompleks durumlarda kendini ifade edebilir ve bunu yaparken farklı stratejiler ile gerektiği şekilde diğer metinlerle bağlantı kurabilir.

BİZİMLE HEMEN İRTİBATA GEÇİN HEDEFLERİNİZİ ERTELEMEYİN !

0 (533) 721 80 60 – 0 (505) 920 39 96

[miniorange_social_login shape="square" theme="default" space="4" size="35"]
  • 0 533 721 80 60li>