Artık Gerçek İngilizce'yi Konuşma Zamanı!

Malta Yaz Okulları

Denizle doğanın mükemmel bir uyum yakaladığı doğa harikası adalar ülkesi Malta’da yaz okulu programına katılan öğrencilerimiz, yaz tatillerinin tadını çıkarırken aynı zamanda eğlenerek İngilizce öğrenme ve yabancı arkadaşlar edinerek İngilizce pratik yapma şansına sahip olmaktadırlar. Malta’nın en güzel koylarından Salina Bay’de bulunan Salini Resort tesislerinde, her yaş grubu öğrenciye uygun bir İngilizce kamp programı sunulmaktadır. Öğrenciler yaş ve ilgi alanlarına göre çeşitli gruplara ayrılmakta, ders dışındaki zamanlarını sayısız aktivite ve gezilerle eğlenerek geçirmektedirler.

Öne Çıkan Özellik: Sıcak bir ülkede, deniz ve havuz aktiviteleri ile eğitim alırken aynı zamanda güzel bir yaz tatili geçirmenize imkan sağlar. Yeşil pasaporta vize gerektirmez.

Malta

Konaklama: Malta’nın en güzel koylarından Salini Bay kıyısında, yepyeni binasında Salini Resort tesisleri; 3-4 Kişilik geniş ve özel banyolu odalar; Her odada klima, TV, Radyo; 24 Saat özel güvenlik; Binada yaşayan okul gözetmenleri; Tam pansiyon; Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği; Bol ve zengin çeşit; Gezilerde paket öğle yemeği.

Tesis Özellikleri: Eğitim ve konaklama aynı binada; Salini Resort Dersliklerinde; Yepyeni klimalı sınıflar; Açık yüzme havuzu; Kapalı spor salonları; Oyun ve aktivite Salonları
.
Aktivite ve Geziler: Hafta İçi Dersten Sonra Çeşitli Aktiviteler; Salini Resort Havuzunda Yüzme; Plaj Gezileri; Kültür Turları; Tarihi geziler; Akşamları dil geliştirmeye ve kültürel etkileşimi sağlamaya yönelik aktiviteler; Hafta sonları tam gün geziler.

Geziler: Bowling; Salini Resort Yüzme; Tekne Turu; Marina Park Gezisi; Splash & Fun Su Parkı; Tam Gün Comino Adası; Valetta Kültür Gezisi; Go-Kart & Crafts Village; Treasure Hunt; Uluslararası Parti; Golden Bay Plajı; Tüm Gün Gozo Adası.

MALTA AİLE PAKETİ: Malta’nın en popüler bölgesi olan St.Julians’ın tam merkezinde, ailecek hem İngilizce öğrenebilir, hem de ailecek güzel bir tatil yapabilirsiniz. 1 Haziran – 8 Eylül tarihleri arasında katılabileceğiniz bu program, tercihinize bağlı olarak, ister okulun tam karşısında bulunan The George Hotel’de Oda Kahvaltı konseptiyle, isterseniz de okula 15 dakika mesafede bulunan Salini Resort Hotel’de Yarım Pansiyon konseptiyle sunulmaktadır. Yetişkinler, 09:00-12:00 saatleri arasında, St.Julians’taki ESE Dil Okulu’nda İngilizce eğitimi alırlar ve öğleden sonra tatillerine devam ederler. Çocuklar ise Salini Resort dersliklerinde eğitim alırlar ve gün boyu sunulan çeşitli aktivite & gezilerle vakit geçirirler ve akşam saat 18.00’de aileleri ile kaldıkları otele okul servisleri ile ulaştırılırlar. Akşamları ve hafta sonları, çocuklar aileleriyle birlikte tatillerine devam ederler.

Program Tarihleri ve katılım yaşları: 
Young Learners: 1Haziran-8 Eylül 2019/8-10 yaş.
Junior Camp: 1Haziran-8 Eylül 2019/11-13 Yaş.
Teen Club: 1Haziran-8 Eylül 2019/14-17 Yaş.
Malta Luqa Havaalanı: 30 dk.

[miniorange_social_login shape="square" theme="default" space="4" size="35"]
  • 0 533 721 80 60li>