Artık Gerçek İngilizce'yi Konuşma Zamanı!

Pre-Intermediate (Ön Orta Düzey) Seviyesi

Pre-Intermediate Level B1 (Ön Orta Seviye)

Pre-Intermediate düzeyi, öğrencinin temel İngilizce düzeyini sağlamlaştırarak kalıcı hale getirdiği aşamadır. Daha fazla kelime bilgisi , daha fazla İngilizce kalıbı ve zenginleştirilmiş İngilizce kazanımlar bu düzeyin esasıdır.

Bir çok konuyu rahatlıkla anlar, samimi diyaloglar oluşturur ve ötesi özgüven kazanır. Kısacası İngilizceyi kullanma yetkinliğini hızla arttırdığı bir aşamadır.
Bu düzey kurumumuzda 120 ders saati olarak alınır.

Son derece önemli olan bu Ön Orta Seviye, yaparak, yaşayarak kişinin bir nevi drama ile kendisini bir aile atmosferinde hissederek çaktırmadan edindiği bir seviyedir.

Yıllardır verdiğimiz öğretim ve dolayısıyla edindiğimiz deneyimlerin sonucu olarak biliyoruz ki, bir yabancı dili öğrenmek kullanımdan bilgiye dönüşen ve böylelikle mükemmel hale gelen bir süreçtir.

Dil Eğitimi, Tarih veya Coğrafya dersi dinler misali öğretmen merkezli değil, öğrenci merkezli olması esastır. Öğrencimiz uzaktan seyretmek yerine , olayın baş aktörü olarak rol alır ve deyim yerindeyse dilini ve kulağını dans ettirir. Nitekim, dil esasında ses alma ve ses verme olayıdır.

Başlangıç Seviye İngilizce Kursu

Bu seviyede dünya ölçeğinde okutulan Oxford yayınlarından New Headway (Pre-Intermediate) veya Face to Face (Pre-Intermediate) kitapları okutulur. Ayrıca bu seviyede ders kitabının dışında özellikle eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu ek kaynaklarda sürekli olarak verilmektedir.Verilen eğitimlere öğrencilerimize sunduğumuz okuma kitaplarıda destek olmaktadır. Bizler için eğitim dokümanları önemlidir.Tüm eğitmenlerimiz yılların verdiği deneyimlerinden elde ettikleri verileri öğrencileri ile paylaşmaktan hiç çekinmeyeceği çok geniş arşivimiz öğrencilerimizin yararlanması için her zaman hazırdır.

REAL ENGLISH İngilizcenin temelinden itibaren öğrencileri TOEFL, IELTS, TOEIC, BULATS, PTE ve YDS gibi dünya ölçeğindeki akademik sınavlara yönelik çalışmalar içerisine sokar. Çünkü bu belgelere sahip olmak İngilizceyi Konuşmak,Okumak,Yazmak ve iyi derecede kulak yeteneğine sahip olmak anlamına gelmektedir. Şimdi sizin de bizimle birlikte gerçekleştirmeniz gereken bir hedefiniz var !!!

Kur (Eğitim) Sonunda

Hayatın her alanında alışılmış konularda, standart dil net bir şekilde kullanıldığında konunun başlıca önemli noktalarını anlayabilir. Seyahatlerde, İngilizcenin konuşulduğu yerlerde karşılaşabileceği çoğu durumların üstesinden gelebilir. Alışıldık konularda ve kişisel ilgi alanlarında orta düzeyde ve konuları ilişkilendirerek kendini ifade edebilir. Yaşadığı tecrübe ve olayları, hayallerini, umutlarını ve hedeflerini anlatabilir, görüşlerini kısa olarak gerekçelendirebilir ve açıklama yapabilir.

BİZİMLE HEMEN İRTİBATA GEÇİN HEDEFLERİNİZİ ERTELEMEYİN !

0 (533) 721 80 60 – 0 (505) 920 39 96

[miniorange_social_login shape="square" theme="default" space="4" size="35"]
  • 0 533 721 80 60li>