Artık Gerçek İngilizce'yi Konuşma Zamanı!

YKS-DİL Kursu

Real English Yabancı Dil Testi’nde de sizleri yalnız bırakmıyor. YDT’ye hazırlanmak isteyen adaylarımız alanında uzman ve sadece o alan için ayrılmış eğitimcilerimizle sınavlarına hazırlanabilirler. Sınava hazırlık için en önemli unsuz adayın seviyesidir ve her aday için seviyesine uygun bir bireyselleştirilmiş plan hazırlanır. Bu plan çerçevesinde adaylarımızın hedefleri de göz önünde bulundurularak profesyonel bir çalışma gerçekleştirilir.

Neden YKS(YDT) İçin Real English?

Amacımız hedefinize ulaşmanızdır. Bu yüzden tüm imkanlarımızı sizler için seferber ediyoruz. Sadece amacınıza yönelik çalıştığımız için iddialıyız. Uzman kadromuzla YKS için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

YKS-DİL Kursu

YDT (Yabancı Dil Testi) Sınavı Nedir?

ÖSYM tarafından düzenlenen, lise mezunu olan öğrencilerin yabancı dil sınavıyla alınan bölümlere girebilmesi için yapılan sınavdır. Bu sınav iki basamaklı olarak yapılır. Haziran ayında yapılan bu sınavda cumartesi günü TYT sınavına tüm öğrenciler ortak olarak girerler. Bir gün sonra Pazar günü ise YDT (Yabancı Dil Testi) yapılır bu sınavda ise 80 İngilizce soru sorulur.

YDT (Yabancı Dil Testi) Sınavında Nasıl Başarılı Olunur?

Önce yapılan TYT sınavında barajı geçen öğrenciler bir gün sonra yapılan YDT sınavına girerler. TYT sınavında alınan puanın %40 ı, YDT sınavına alınan puanın %60 ı toplanarak öğrencinin üniversite giriş puanı belirlenir. Bu sebepten dolayı iki sınavda yakın önem taşırlar.

BİZİMLE HEMEN İRTİBATA GEÇİN HEDEFLERİNİZİ ERTELEMEYİN !

0 (533) 721 80 60 – 0 (505) 920 39 96

[miniorange_social_login shape="square" theme="default" space="4" size="35"]
  • 0 533 721 80 60li>