Artık Gerçek İngilizce'yi Konuşma Zamanı!

IELTS Kursu

IELTS sınavı uluslararası düzeyde yapılan bir sınav olduğu için sadece dilbilgisi kurallarına bilmek yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda konuşma becerilerinin üst düzeyde olması gerekmektedir. Elbette bu seviyedeki bir yabancı dile de ancak bir profesyonel kurum aracılığıyla ulaşılabilir. Real English de tecrübe ve kalitesiyle en iddialı kurumdur.

Neden IELTS İçin Real English?

Eğitimcilerimizin anadilinin İngilizce olması ve öğretme yetilerinin üst düzey olması kurumumuzu diğer kurumlardan birkaç adım öne geçirmektedir. En çok üzerinde durduğumuz kişi temelli eğitim ise adaylarımızı diğer adayların önüne geçirmektedir.

IELTS Kursu

IELTS Sınavı Nedir?

Uluslararası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı olan IELTS, British Council (BC), University of Cambridge English For Speakers of Other Languages (ESOL) ve International Development Programme of Australian Universities (IDP) tarafından ortaklaşa geliştirilen bir sınavdır.

IELTS Sınav Süresi Ne Kadardır?

Okuma ve yazmaya ayrılan sürenin 60’ar dakika, dinlemeye ayrılan sürenin 30 dakika ve konuşmaya ayrılan sürenin 11-14 dakika arasında olduğu IELTS sınav süresi toplamda 2 saat 45 dakikadır.

BİZİMLE HEMEN İRTİBATA GEÇİN HEDEFLERİNİZİ ERTELEMEYİN !

0 (533) 721 80 60 – 0 (505) 920 39 96

[miniorange_social_login shape="square" theme="default" space="4" size="35"]
  • 0 533 721 80 60li>