Artık Gerçek İngilizce'yi Konuşma Zamanı!

PTE Kursu

PTE sınavı adayların sadece okuma yazma becerilerini test etmediği için eğitimcilerimiz de klasik sistem dışına çıkarak görsel ve işitsel materyallerle bu eğitimi desteklemektedir. Hem daha kalıcı olan bu destekleyici eğitim aynı zamanda eğitim süresini daha da kısaltmaktadır. Kursiyerin ilgi ve ihtiyaçlarına göre materyal seçimi kursiyerin dikkatini daima canlı tutacağı için eğitim esnasında eğlenerek öğrenme gerçekleşmiş olur.

Neden PTE için Real English?

Hem eğitimcilerimizin tecrübeli oluşu hem de materyallerimizin fazlalığı bizi sektörde ön plana çıkarmaktadır. Özellikle olmazımız olan bireye göre eğitim kursiyerlerimizin daha çabuk öğrenmesine ve dikkat sürelerinin daha uzun olmasına sebep olmaktadır. Bu açıdan hem kadromuzla hem de tecrübemizle alanın en iddialı ismiyiz.

PTE Kursu

PTE Sınavı Nedir?

İngilizce düzeyi ileri seviyede olan ve 16 yaşından büyük olan herkesin katılabileceği PTE (Pearson Test of English Academic) uluslararası geçerliliği olan akademik bir sınavdır. PTE, konuşma, yazma, okuma ve dinleme yeteneklerini ölçen bir sınav türüdür.

PTE Sınav Süresi Ne Kadardır?

Sınav süresi yaklaşık 3 saattir. Sınavın 2. kısmı olan okuma bölümünden sonra 10 dakikalık mola hakkınız vardır. 10 dakikalık mola süresini aştığınız takdirde aşmış olduğunuz zaman dilimi sınav süresinden kesilirken, mola vermediğiniz takdirde bu 10 dakikalık zaman sınav süresine eklenmez.

BİZİMLE HEMEN İRTİBATA GEÇİN HEDEFLERİNİZİ ERTELEMEYİN !

0 (533) 721 80 60 – 0 (505) 920 39 96

[miniorange_social_login shape="square" theme="default" space="4" size="35"]
  • 0 533 721 80 60li>