Artık Gerçek İngilizce'yi Konuşma Zamanı!

Amerika Yaz Okulları

Amerika yaz okulları programları yurtdışı eğitim için en popüler ülkerler arasında yer almaktadır. 9 ile 19 yaş öğrenci grupları için yaz okulu programları Amerika yaz okulları programları yurtdışı eğitim için en popüler ülkerler arasında yer almaktadır. 9 ile 19 yaş öğrenci grupları için yaz okulu programları sunulmaktadır. Los Angeles,Boston , San Francisco , Orlando gibi Amerikanın çok fazla görülecek şehirlerinde yapılan yurtdışı yaz okulları programları öğrenciler birçok aktiviteye ve geziye katılarak ingilizceyi öğrenirken keyifli ve eğlenceli vakit geçireceklerdir.

Amerika

Amerika Yaz Okulları Program Bilgisi

Amerika Yaz okulları programlarında haftada genellikle 15- 20 derslik ingilizce programlarıdır. Okullar yarım gün eğitim vermektedir. Günün geri kalanında ise gezilere ve sosyal aktivitelere vakit ayrılmaktadır. Bu faaliyetlerde her zaman öğrencilerin başında okuldan bir yetkili bulunmaktadır.

Aktiviteler genellikle gezilerden oluşmaktadır. Ders sonrası gezilerde Universal Studios , Disneyland ,Hollywood, Manhattan , Washington DC , Boston gibi bir çok popiler yeri görme imkanı bulunmaktadır. Dilinizi bu program ile geliştirdikten sonra isterseniz yurtdışı dil okulları, yurtdışı üniversite gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

sunulmaktadır. Los Angeles,Boston , San Francisco , Orlando gibi Amerikanın çok fazla görülecek şehirlerinde yapılan yurtdışı yaz okulları programları öğrenciler birçok aktiviteye ve geziye katılarak ingilizceyi öğrenirken keyifli ve eğlenceli vakit geçireceklerdir.

[miniorange_social_login shape="square" theme="default" space="4" size="35"]
  • 0 533 721 80 60li>