Artık Gerçek İngilizce'yi Konuşma Zamanı!

Rusça Dil Kursu

Rusça dil eğitimde deneyimli ve alanında uzman eğitimcilerimiz siz değerli kursiyerlerimize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Real English ailesiyle Rusça öğrenmek sizin için bir zorluktan ziyade bir eğlenceye dönüşecek. Eğitimlerimizde seviyenize göre ve bireyselleştirilmiş eğitim sistemimiz kullanılmaktadır. Bu sayede hem dilinizi hem kendinizi geliştirme şansını buluyorsunuz.

Başlangıç Seviyesi

Dil eğitiminin ilk basamağı olan başlangıç seviyesinde birey ile Rusça tanıştırılır ve aslında bu dilin sanıldığı kadar zor bir dil olmadığı bireye fark ettirilir. Çünkü bir başarının gerçekleşmemesindeki en büyük etken beyindeki önyargılardı ve o önyargılar yıkıldığında başarı elbette kendiliğinden gelecektir.

Rusça Dil Kursu

Orta Seviye

Rusça eğitiminin ikinci basamağı olan orta seviyede kişi yavaş yavaş günlük hayattaki konuşmaları öğrenmiştir ve kendi işlerini halledebilecek kadar kendini ifade edebilmektedir. Bunu yapabildiğini görmek bireye daha fazla özgüven verecektir ve birey sadece dil konusunda değil kişisel olarak da gelişim gösterdiğini fark edecektir.

İleri Seviye

Dil eğitiminin son seviyesi olan ileri seviyede birey artık dili rahatlıkla konuşabilir hale gelmiştir ve yardıma ihtiyaç duymadan başka bireylerle öğrendiği dilde iletişim kurabilir. Bireyin bir dili daha konuşması onun kendine olan güvenini artıracak ve kariyerinde önemli bir adım atmasına sebep olacaktır.

BİZİMLE HEMEN İRTİBATA GEÇİN HEDEFLERİNİZİ ERTELEMEYİN !

0 (533) 721 80 60 – 0 (505) 920 39 96

[miniorange_social_login shape="square" theme="default" space="4" size="35"]
  • 0 533 721 80 60li>